resort

Resort dla dzieci

WRZOS resort & wellness to gwarancja udanego urlopu z dziećmi niezależnie od pory roku oraz aury na dworze. Ideą przyświecająca powstaniu ośrodka było stworzenie miejsca całorocznego wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

BASEN

Dzieci uwielbiają wodne zabawy dlatego nasz resort udostępnia dla dzieci basen nie tylko do nauki pływania, ale i do wodnych zabaw.

PLAC ZABAW

Każdy rodzic dobrze o tym wie, że czasem nawet basen nie wystarczy, aby dzieci mogły się wybawić. Nowoczesny, bezpieczny, zewnętrzny plac zabaw to doskonałe miejsce na zabawę i integracje dzieci. Plac zabaw wyposażony jest w ławki oraz stoliki dla rodziców gdzie mogą wygodnie usiąść, wypić aromatyczną kawę w górskiej atmosferze z sąsiadującej z placem zabaw restauracji WRZOS, która oferuje nie tylko napoje, ale i domowe ciasta, lody, a także specjalnie przygotowaną kartę menu.

BALIE JACUZZI

Nasze balie to raj dla rodzin z dziećmi. Szczególnie cieszą się powodzeniem wśród tych najmłodszych, gdyż stanowią całoroczną wodną atrakcję. Kąpiel na świeżym powietrzu to nie tylko ciekawa forma rekreacji, ale również relaks dla całej rodziny.

BOISKO

Dzieci uwielbiają ruch, dlatego zadbaliśmy o to, aby miały gdzie pobiegać i się wyszaleć. Nasze boisko jest nie tylko miejscem, gdzie można zagrać w piłkę nożną, ale również urządzić piknik, zawody rodzinne czy też animacje.

SALA GIER

Nasza sala gier to miejsce dla całej rodziny, gdzie można nie tylko się odstresować, ale również rozegrać rodzinne partyjki. Do dyspozycji gości są stoły do tenisa, bilard, cymbergaj i piłkarzyki. Sala gier mieści się przy Sali tanecznej/konferencyjnej, gdzie w czasie świąt i wakacji jest udostępniony kącik zabaw i są wyświetlane bajki dla tych najmłodszych.

PLAC ZABAW

Zabawa na świeżym powietrzu to rekreacja, którą dzieci lubią najbardziej, a my stworzyliśmy dla nich przestrzeń która sprawi że w trakcie swojego pobytu nie będą się nudzić.

SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA

Zadbaliśmy również o rodziców, którzy mogą łączyć przyjemne z pożytecznym. Plac zabaw jest umiejscowiony przy siłowni zewnętrznej, która jest idealnym miejscem przy którym rodzice nie tylko mogą obserwować swoje pociechy, ale również wprowadzić w swoje życie trochę sportu i ruchu.

KULIG I OGNISKO

Beskidy to miejsce, gdzie w okresie zimowym można całą rodziną wybrać się na przejażdżkę z końskim zaprzęgiem. Kulig na saniach to atrakcja przy której szaleją najmłodsi. Zwieńczeniem takiej wycieczki jest ognisko, gdzie całą rodziną można samodzielnie usmażyć sobie kiełbaskę i biesiadować pod naszą altaną góralską przy akompaniamencie góralskiej kapeli.

Podoba Ci się nasza oferta?
Zarezerwuj pobyt już dziś!