strona główna

Restauracja Wrzos

Restauracja Wrzos

Zapraszamy do świata beskidzkiej kuchni w tradycyjnej odsłonie. Wyróżnia nas miłość do regionalnych produktów a także zamiłowanie do kuchni polskiej. Propozycje dań z naszej karty są naszymi autorskimi pomysłami i cieszą się ogromnym powodzeniem wśród naszych Gości.

Naszą restaurację uzupełniają dodatkowo:
Lobby Bar, taras letni oraz altana grillowa.

Godziny otwarcia restauracji:
niedziela – czwartek 13:00-20:00
piątek-sobota 13:00-21:00

Godziny otwarcia Lobby Baru:
codziennie 13:00-22:00

Rezerwacja stolika:
+48 33 864 12 09
+48 693 079 118

Lobby Bar

WRZOS resort & wellness to przestrzeń pełna wrażeń. Czasem warto jednak zatrzymać się przy aromatycznej kawie, doskonałym deserze lub wykwintnym drinku. Odkryj nasz klimatyczny Lobby Bar, w którym czas płynie innym, dostosowanym do Twoich potrzeb, rytmem.

Altana grillowa

Idealny pomysł na biesiadę na świeżym powietrzu.

Organizacja spotkań firmowych oraz przyjęć okolicznościowych na świeżym powietrzu staje się coraz bardziej modna i popularna.

Świetnym rozwiązaniem, jakie proponuje resort WRZOS jest zadaszona altana z grillem oraz wędzarnią, gdzie bez względu na pogodę można spędzić czas na wspólnym grillowaniu. Nowoczesna altana grillowa pozwala na wypoczynek, w zgodzie z naturą serwując przy tym pyszne grillowane potrawy.
W altanie grillowej oprócz tradycyjnych spotkań proponujemy naszym Gościom organizację ślubów w plenerze, urodzin, chrzcin, roczków, wieczorów panieńskich oraz wielu innych uroczystości okolicznościowych. Organizując wszelkiego rodzaju spotkania, za każdym razem przygotowujemy indywidualne oferty, uwzględniając wyjątkowe potrzeby i preferencje naszych Gości.

Dla fanów rekreacji na świeżym powietrzu proponujemy miejsce na ognisko, gdzie biesiada przyjmuje nieco inną formę, którą możemy połączyć z modnym w okresie zimowych kuligiem na saniach, a w okresie letnim na kołach. Całość dopełni występ regionalnej kapeli góralskiej.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ KARTĄ MENU

Wyśmienite dania, do których przygotowania używamy składników najwyższej jakości. W naszej restauracji każdy znajdzie coś dla siebie!

Karta menu RESTAURACJI WRZOS

Karta menu LOBBY BARU

Podoba Ci się nasza oferta?
Zarezerwuj pobyt już dziś!