restauracja

Przyjęcia okolicznościowe

Organizacja imprez to nasza pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów, konferencji, pikników, przyjęć okolicznościowych oraz wesel.
Wysoki poziom usług gastronomicznych, profesjonalna obsługa każdorazowo dopasowana indywidualnie do rangi wydarzenia: od spotkań kameralnych do eventów zorganizowanych. Na życzenie Gości przygotowujemy indywidualne kompozycje menu. Nasi pracownicy służą fachowym doradztwem na każdym etapie przygotowań.

Wesela

Marzysz o ślubie jak z bajki i przyjęciu o którym Goście będą długo pamiętać? Zapraszamy do restauracji WRZOS, a zorganizujemy dla Ciebie wyjątkowe przyjęcie. Organizujemy również śluby w plenerze.

Urodziny

Zapraszamy do zorganizowania urodzin w restauracji w Węgierskiej Gorce. Od imprez zasiadanych w wybranej części restauracji, przez przyjęcia taneczne i bankietowe, do imprez urodzinowych organizowanych w altanie grillowej.

Chrzciny

Do RESTAURACJI WRZOS zapraszamy naszych najmłodszych Gości. Organizujemy chrzciny dla dowolnej liczby osób, z menu dostosowanym do godzin planowanego przyjęcia. W ramach chrzcin przygotowujemy stoliki zabaw dla dzieci i animatorkami. Młodym mamom udostępniamy pokój do dyspozycji w trakcie trwania przyjęcia, przygotowany do karmienia czy przebrania dziecka.

Roczek

Świętuj z nami pierwsze urodziny swojej Pociechy, a my zadbamy o organizację wymarzonego przyjęcia. Pierwsze urodziny dziecka to idealny moment, by w gronie najbliższych celebrować wspólne chwile. Dedykowane menu, kącik zabaw, liczne atrakcje, dogodna lokalizacja. Menu dla dzieci do lat 3 bezpłatnie, od 4 do 8 lat – 50%.

Komunie

Pierwsza komunia święta to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka i szczególne wydarzenie dla całej rodziny. W RESTAURACJI WRZOS zadbamy, aby to święto zapisało się w pamięci Gości jako niezwykły dzień pełen radości i szczęścia. Właśnie dlatego w naszej restauracji celebrujemy ten dzień w szczególny sposób, zapewniając mu okolicznościową oprawę.

Stypy

Organizacja przyjęć okolicznościowych w RESTAURACJI WRZOS, to także spotkania rodzinne związane z ostatnim pożegnaniem. Proponujemy kameralną, ustronną część restauracji. W naszych salach restauracyjnych zmieści się około 70 Gości. Zlokalizowane sale są na parterze.

Baby shower

Jeżeli chcesz zrobić niespodziankę przyszłej mamie i wspólnie świętować narodziny Dzidziusia, pozwól nam zorganizować idealne przyjęcie baby shower.
W RESTAURACJI WRZOS przygotujemy dedykowane menu wraz z ofertą słodkich stołów.

Podoba Ci się nasza oferta?
Zarezerwuj pobyt już dziś!